Jóga smíchu

 

s Miladou Řehákovou

Jóga smíchu je báječná zábava, relaxace i trénink

Pojďme si vyzkoušet blahodárné účinky smíchu na naše tělo i psychiku. Smích je léčivý, ne nadarmo se říká, že je kořením života. Jeho blahodárné účinky všichni známe, ale ruku na srdce, kdy máme v dnešní uspěchané době často plné stresu čas se pořádně a od plic zasmát.

Pojďme si společně procvičit bránici i další svaly těla, dýchací systém, povzbudit imunitu, nabudit tělo endorfiny – hormony štěstí.

Na semináři se naučíme účinné smíchocviky, které nám rozhýbou bránici. Nebojte se, naše tělo je úžasné a umí se smát i bez důvodu, v tom je právě síla jógy smíchu. Smích je vysoce nakažlivý, ve skupině nám to proto půjde samo a snadno. Na závěr si dáme jedinečnou meditaci smíchu, kterou zakončíme hlubokou relaxací.

Láká Vás to? Chcete se pořádně od plic zasmát? Přijďte mezi nás.

Jóga smíchu je vhodná pro ženy i muže všech věkových kategorií.

RNDr. Milada Řeháková, Ph.D.

Doktorka Mili nebo taky Řehtáková (asi tušíte proč)

Od dětství jsem se smála ráda a často. Pamatuji si na nekonečné záchvaty smíchu. Před pár lety, už to bude dlouho, jsem se náhodou setkala s jógou smíchu. Jógu už jsem v té době cvičila a spojení jógy a smíchu mi přišlo dostatečně ulítlé na to, aby mě lákalo vyzkoušet. Byla jsem naprosto nadšena.

Jak šel čas, na jógu smíchu už jsem zapomněla a z mého života smích málem vymizel. Naštěstí si mě jóga smíchu opět našla a já se rozhodla, že si tento úžasný léčivý čas budu dopřávat pravidelně a stala se certifikovanou lektorkou jógy smíchu.

A super zážitek, jako je meditace smíchu, bych ráda zprostředkovala i Vám. Pojďme si společně protáhnout bránice a nabudit tělo endorfiny – ho ho, ha ha ha.

KDY? 12.5. 2023, od 18 do 20h.
KDE? Studio Loona, kousek od metra Křižíkova - Křižíkova 67, Praha 8
CO S SEBOU? Studio je plně vybavené, jsou tu karimatky i deky, takže s sebou jen pohodlné oblečení, pití a sami sebe, dobrou náladu si vytvoříme na místě
ZA KOLIK? vstupné dle vašich možností 300 - 500Kč za večer

REZERVACE NUTNÁ přes formulář níže, případně sms na 776 179 210

Foto: Jana Kupčáková